Kullanım Koşulları ve Feragatname

Kullanım Koşulları ve Feragatname

Genel bilgi

www.aktuelinsan.com sitesinin sahibi olduğu www.aktuelinsan.com («İnternet Sitesi») sitesine sağlanan her türlü erişim ve sitenin kullanımı bu hükümler («Kullanım Koşulları») doğrultusunda gerçekleşmelidir. www.aktuelinsan.com, bu Kullanım Koşullarını dilediği vakit, önceden bildirmeksizin, değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

İnternet Sitesini ziyaret ederek kullanıcı («Kullanıcı» veya «siz») bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş olur.

www.aktuelinsan.com web platformu bilgisi dâhilinde ortak bir kaynak hazırlamak isteyen kişilerin veya grupların oluşturduğu ve herkesin ortak paydasında birleşen çevrim içi bir web sitesidir. Projenin temel hedefi, internet bağlantısı ve bir internet tarayıcısı olan herkesi bu içeriğe dâhil etmektir. Lütfen burada yer alan hiçbir bilginin alanında uzman profesyoneller tarafından değerlendirilmediğini, içeriğin size tam, kesin ve güvenilir bir bilgi sunmadığını unutmayınız. Bilgiler imece usulü herkesin katkıları ile oluşturulur.

Sorumluluk Reddi

www.aktuelinsan.com  İnternet Sitesi ve örneğin okuduğunuz, dinlediğiniz veya gördüğünüz her türlü içeriği yalnızca bilgilendirme amacıyla yazarlar tarafından hazırlanmıştır. www.aktuelinsan.com, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması konusunda büyük bir özen göstermektedir. Ancak; İnternet Sitesi veya içeriği ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Yani hususi olarak; İnternet Sitesi ve sunulan bilgilerin veya bağlantı verdiği içeriklerin kesinliği, eksiksizliği, yasalara uygunluğu, güncelliği, kullanılabilirliği veya doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. www.aktuelinsan.com  İnternet Sitesinin kullanımının herhangi bir sorunu beraberinde getirmeyeceğini veya bağlantınızın kesilmeyeceğini de aynı şekilde temin etmemektedir.

www.aktuelinsan.com sitesi İnternet Sitesinde yer alan eskimiş bilgileri kaldırmakla veya güncellemekle veya düzeltmekle yükümlü değildir. www.aktuelinsan ayrıca, bu İn.com iternet Sitesinde yer alan bilgileri dilediği vakit, önceden bildirmeksizin, düzeltme, genişletme veya herhangi diğer bir şekilde yeniden düzenleme hakkını saklı tutmaktadır. Bu İnternet sitesinin her türlü kullanımı, Kullanıcının kendi riski ve sorumluluğu altındadır.

**Üçüncü Taraf Bağlantıları

www.aktuelinsan.com  İnternet Sitesi, üçüncü taraf internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Üçüncü tarafların internet siteleri veya bunların içeriği www.aktuelinsan.com web sitesinin kontrolü altında bulunmadığı gibi, www.aktuelinsan.com bu internet sitelerinin veya içeriklerinin yasalara uygunluğu, doğruluğu, kullanılabilirliği, güncelliği veya eksiksizliği konuları ile ilgili kesinlikle sorumluluk üstlenmemektedir. www.aktuelinsan.com üçüncü taraf internet sitelerinden veya bunların içeriklerinden veya www.aktuelinsan.com  İnternet Sitesine bağlantı veren veya resim karelerinde yer veren hiçbir internet sitesinden sorumlu değildir.

Gizlilik Politikası

Kişisel verilerinizi www.aktuelinsan.com ile paylaşmaya karar vermeniz durumunda, bu verilen şifrelenmeden aktarılmasına ve  www.aktuelinsan.com Gizlilik Politikası Hükümleri uyarınca  www.aktuelinsan.com  tarafından saklanmasına ve kullanılmasına onay vermiş olursanız. Gizliliğinizin korunmasına ilişkin ayrıntılı bilgi aşağıda yer verilen Gizlilik Politikası Beyanı’nda bulunabilir.

 

Veri gönderme güvenliği

İnternet, küresel bir ortamdır. Bu İnternet Sitesini kullandığınızda veya e-posta ya da iletişim formları üzerinden bizimle irtibat kurduğunuzda, www.aktuelinsan.com ‘a  göndermek istediğiniz tüm verilen şifrelenmeden aktarılmasına onayınızı vermiş sayılırsınız. Bu kanallar üzerinden gönderilen tüm veriler gizli veya güvenilir değildir, kaybolabilir veya üçüncü taraflarca görüntülenebilir, yolu kesilebilir veya değiştirilebilir ve ülke sınırlarının ötesine geçebilir. İnternetin işleyiş yapısı ve içerisinde barındırdığı riskler gereği, tarafınızca yürütülen tüm veri aktarmaları kendi riskiniz altındadır. Diğer hükümler ancak  www.aktuelinsan.com tarafından şifreli gönderim seçeneği sunulması durumunda geçerlidir. www.aktuelinsan.com’la elektronik ortam üzerinden irtibata geçerek, www.aktuelinsan.com un  da sizinle elektronik ortam üzerinden iletişim kurmasına izin vermiş bulunursunuz.

 

E-posta veya diğer bir elektronik mesaj gönderim sistemi üzerinden  www.aktuelinsan.com ‘a veya  www.aktuelinsan.com tarafından gönderilen mesajların sebebiyet verdiği herhangi bir hasardan  www.aktuelinsan.com, ne size, ne bir başkasına karşı sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu İnternet Sitesinin içeriği, yani burada yer verilen görseller, videolar, görsel ve kelime şeklindeki markalar, beyan logoları, grafik sanat öğeleri, basın bültenleri ve diğer bilgiler, yürürlükteki telif hakları ve fikri mülkiyet hakları ile ile ilgili diğer yasalar kapsamında korunmaktadır. www.aktuelinsan.com‘un önceden açık yazılı izni olmadıkça; bu İnternet Sitesinin içeriğinin veya tasarımının kısmen veya bütün olarak çoğaltılması, aktarılması veya başka bir şekilde kullanılması yasaktır. www.aktuelinsan.com tarafından verilmiş bu gibi izinler, www.aktuelinsan.com için herhangi bir ödeme veya masraf yükümlülüğünü beraberinde getirmeksizin www.aktuelinsan.com tarafından dilediği vakit geri alınabilir.

Sosyal İmlemeler

www.aktuelinsan.com İnternet Sitesinde, ilgili logolarıyla işaretlenmiş sosyal imlemelere (social bookmarks) yer verilmektedir. Bu sosyal imlemeler, söz konusu sosyal medya platformlarının kullanıcıları tarafından profil sayfalarında seçili www.aktuelinsan.com sayfalarının bağlantılarına yer vermek veya bunları etiketlemek veya ilgili sayfayı arkadaşlarıyla paylaşmak için kullanılabilmektedir. Sosyal imlemeye tıkladığınızda ilgili sosyal medya platformuna tanımlama verilerinizi göndermiş olursunuz. Sosyal imlemeler üzerinden www.aktuelinsan.com mesajları/bilgileri paylaşan kişiler, www.aktuelinsan.com adına konuşma veya www.aktuelinsan.com’u temsil etme yetkisine sahip değildir. Bu kişiler ancak kendi görüş ve düşüncelerini paylaşmaktadır. Ayrıca; bu Kullanım Koşullarında bildirilen üçüncü taraf internet sitelerine verilen bağlantılara ilişkin hükümler sosyal imlemeler için de geçerlidir.

 

Bilginin Doğru, Eksiksiz ve Güncel Olması

Sitedeki bilgi ve özellikler bağlayıcı istihdam teklifleri değildir. www.aktuelinsan.com, sitede tanımlanan ya da bahsi geçen iş fırsatlarının geçerliliğini garanti etmez. Aynı şekilde, içerik www.aktuelinsan.com tarafından değil, Site kullanıcıları ve yazarlar tarafından oluşturulduğundan dolayı www.aktuelinsan.com, sunulan bilgi ve içeriğin tamamen doğru, eksiksiz, güncel veya özgün olmasını garanti edemez. www.aktuelinsan.com, sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için çaba gösterse de, eksiksiz olma ve doğruluk garanti edilememekle birlikte www.aktuelinsan.com, Sitedeki herhangi bir bilginin doğruluğu, eksik olup olmaması, güncelliği veya özgünlüğüyle ilgili hiç bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. www.aktuelinsan.com ‘un Site’de mevcut olan herhangi bir materyali gönderme, iletme, dağıtma veya başka şekilde sunma yükümlülüğü yoktur.

 

Sitedeki tüm bilgilerle ilgili olarak www.aktuelinsan.com, hiç bir yükümlülük altına girmeden, önceden bildirmeden hizmetleri durdurma, içerik kaldırma veya değiştirme, herhangi bir zamanda sunulan pozisyonları kapatma hakkını saklı tutar. Daha doğru, tam ve güncel bilgi sunan diğer kaynaklara başvurulmadan yalnızca Sitedeki bilgiyle hareket edilmemelidir. Site, önemli kararlar verirken tek kaynak olarak kullanılmamalıdır.

www.aktuelinsan.com web sitesinde bulunan tüm yazılar ve içerikler  www.aktuelinsan.com web sitesinin sorumluğunda değildir. Yazılar ve içerik, yazının yazarının ve kaynak gösterilen alanların sorumluluğundadır. Herhangi bir yazının ihlal oluşturduğunu düşünüyorsanız. [email protected] mail adresine ulaşınız.